CO JE BRIX 3000®?

Brix3000® je zdravotnický produkt pro použití v zubní ordinaci, založený na enzymatické technologii a speciálně navržený pro atraumatické odstranění zubního kazu, tj. bez použití anestezie a bez nutnosti vrtání.  

BRIX3000® je enzymatický gel se selektivní aktivitou - působí pouze na infikovanou tkáň způsobenou kazem a chrání tkáň, která má regenerační a remineralizační schopnost.

Jedná se o neškodný gel na vodní bázi, který je naprosto bezpečný pro všechny pacienty, protože neobsahuje toxické nebo dráždivé složky. 

Brix3000® byl klinicky testován a je vhodný a bezpečný pro pacienty všech věkových skupin, dokonce i pro pacienty se systémovými nemocemi, zdravotním postižením nebo těhotné ženy.  

Pro více informací ohledně BRIX3000® se obraťte na svého zubního lékaře / zubní lékařku anebo na svého obchodního zástupce naší společnosti Hu-Fa Dental a.s. 

INOVATIVNÍ PRODUKT

BRIX3000® je inovativní dentální produkt, který revolucionizuje dentální průmysl. Odstranění zubního kazu s gelem BRIX3000® je základem atraumatické léčby, o kterou lékaři usilují v péči o své pacienty.

ENZYMATICKÁ AKTIVITA

Enzymatická aktivita bioenkapsulovaného papainu (3000U/mg *) v gelu Brix3000® potřebuje pouze asi 2 minuty k rozpuštění jakékoliv infikovaného dentinu, který je postižen kazem. K nanášení a odstranění gelu Brix3000® a postiženého dentinu se používá tupá zubní kyreta a zrcátko. Ve většině případů není vůbec zapotřebí vrtání. BRIX3000® nepůsobí na zdravý dentin.

PŮSOBÍ POUZE NA INFIKOVANÝ DENTIN

Brix3000® reaguje pouze s infikovaným dentinem, který je postižen kazem. Žádný jiný postup nebo materiál nezachrání tolik zdravé zubní tkáně jako Brix3000®. S jeho použitím dosáhnete nejšetrnějšího ošetření a použijete menší množství materiálu pro vyplnění kavity.

VYHNĚTE SE VRTÁNÍ A ANESTEZII

Použitím BRIX3000® se eliminuje potřeba agresivní léčby zahrnující vrtání a anestezii, BRIX3000® nejen bere strach mnohým pacientům, ale také zlepšuje celý proces ošetření zubů. Odstranění zubního kazu pomocí BRIX3000® je mnohem bezpečnější než běžné postupy. Současně lze léčit více zubů pacienta, což snižuje nejen množství návštěv zubního lékaře, ale i úzkost pacientů před ošetřením.

PŘÍRODNÍ A 100% NETOXICKÝ

BRIX3000®, jehož hlavní složkou je enzym papain, byl klinicky testován u široké škály různých pacientů. Je 100% netoxický a nemá žádné vedlejší účinky. Je bezpečný při kontaktu s kůží, očima i jinými částmi těla. Lze jej použít u jakéhokoliv pacienta, tedy i u dětí a těhotných žen. BRIX3000® je vhodný pro zdraví pacientů a také pro životní prostředí.

JIŽ ŽÁDNÁ BOLEST NEBO STRACH

Práce s BRIX3000® je v souladu s technikou ART (Atraumatická restaurativní léčba), s WHO (Světová zdravotnická organizace) a IDF (Světová federaci zubních lékařů). Žádná bolest nebo strach během ošetření zubů nepodporuje lepší zdraví.

URČENO PRO NEJLEPŠÍ OŠETŘOVÁNÍ

My v Brix Medical Science (výzkumné středisko specializující se na farmaceutické produkty jsme odhodláni přinášet to nejlepší pro zubní péči prostřednictvím inovací.  

JAK POUŽÍVAT BRIX3000®

BRIX BYL NAVRŽEN TAK, ABY OŠETŘENÍ BYLO JEDNODUŠÍ A BEZ NUTNOSTI VRTÁNÍ A POUŽITÍ ANESTÉZIE

Připravte a izolujte ošetřovaný zub. Pokud je to nutné zvětšete průměr kavity pomocí ručních nebo rotačních nástrojů. V případě dostupných a velkých lézí aplikujte BRIX3000® přímo.

Vysušte kavitu, aby vlhkost uvnitř kavity neprodlužovala proces působení. Aplikujte BRIX3000® tupou lžičkou a nechte působit nejméně 2 minuty. 

Materiál odstraňte tupou kyretou kyvadlovým pohybem a bez tlaku. V případě potřeby postup opakujte, abyste odstranili všechen infikovaný dentin. Přítomnost zdravého dentinu potvrďte přístrojem nebo přípravkem k detekci zubního kazu.

Naneste vhodnou výplň jako při běžném postupu. Gel BRIX3000® můžete aplikovat současně na několik zubů a ušetřit tak čas.

ENZYM PAPAIN 

Papája a její léčivé schopnosti jsou známé již po staletí. Semena papáji obsahují důležité živiny a bylo zjištěno, že malé množství semen papáji zabíjí škodlivé bakterie a pomáhá v boji proti virovým infekcím.

Moderní medicína se dnes ubírá atraumatickou cestou bezbolestného ošetření a účinné prevence za pomoci přírodní léčby.

Díky týmu Brix Medical Science můžete být součástí DENTALNÍ R/EVOLUCE. S nejvyšší možnou koncentrací enzymu papain - 3000 U/mg - v gelu BRIX3000®. 

Hlavní složkou BRIX3000® je enzym papain. Tento enzym a inovativní technologie E.B.E. Technology® (Encapsulating Buffer Emulsion) tvoří základ BRIX3000®. E.B.E. Technology® způsobuje, že BRIX3000® má optimální pH na imobilizaci enzymu a uvolňuje ho v okamžiku vyvíjení proteolýzy v kolagenu s tím, že se dostal do kontaktu s infikovanou tkání. 

BRIX3000® je bezpečný gel bez jakékoliv toxicity, tzn., že nezpůsobuje negativní reakci, pokud se dostane do kontaktu se zdravou tkání: jazyk, dásně, zdravý dentin, pokožka, dokonce není škodlivý ani po požití. 

Když se BRIX3000® dostane do kontaktu s vitálním dentinem nebo pulpální tkání, ztrácí svou enzymatickou schopnosti kvůli přítomnosti α1-antitrypsinu, antiproteázy přítomné ve všech tkáních živých organismů.

POROVNÁNÍ  

BRIX3000® S KONVENČNÍM ROTAČNÍM NÁSTROJEM