PAN BRIX A PŘÁTELÉ


Drazí rodiče a děti!

Buďme upřímní. Sladkosti máme rádi všichni, ale víme, jak je důležité si potom čistit naše zuby. I přesto se někdy objeví nepříjemná věc - zubní kaz.

Od dnešního dne se už nemusíte obávat. Čtyři hrdinové: Pan Brix, slečna Papája, Zubní víla a doktor Bezbolestný spojili své síly, aby našli nejlepší řešení pro vaše zuby. A tady to je:

Brix3000® - revoluční enzymatický gel, který rozpouští kazy.

Již nikdy žádný strach z vrtání a anestezie, protože Brix3000® zlepší navždy zubní ošetřování.

            NAŠE MISE: 
        SPOLEČNĚ PROTI ZUBNÍMU KAZUZdravím vás, milí rodiče a děti 🙂

Jsem pan Brix a společně se svými přáteli, slečnou Papájou, Zubní vílou a doktorem Bezbolestným bojujeme za to, abychom dnes provedli veškeré ošetření zubního kazu bezbolestně a vylepšili léčbu zubních kazů na celém světě.                                                                          Jeden za všechny a všichni za jednoho !

Zde se dozvíte více o tajemství našeho úspěchu, enzymatickém gelu z papáji BRIX3000®.  Vyhledejte ve svém okolí zubní lékaře a lékařky, kteří používají tento gel a obraťte se na něho s případnými dotazy.
Ahoj všem, milí lidé tam venku! 

Já jsem slečna Papája a moje semena jsou zázrakem velké matky přírody. Již po staletí je známo, že mají desítky pozitivních účinků na lidské zdraví. Nyní se týmu inteligentních vědců podařilo koncentrovat můj papajínový enzym do nového gelu, který úplně rozpouští kaz a je naprosto bezbolestný.

Toto je tajemství BRIX3000® a měli byste ho sdílet se všemi svými přáteli a rodinou !Moji milí malí i velcí andílci 😉

Věříte ve mě, v Zubní vílu a já věřím ve zdravé zoubky a magické kouzlo, které může vytvořit šťastný úsměv!

Proto jsem se také připojila k celosvětové misi nové léčby zubního kazu u dětí, těhotných žen, pacientů se speciální péčí a lidiček všech věkových skupin. V podstatě je to léčba pro všechny zuby na planetě !

Není větší radosti, než vidět usmívající se a šťastné lidi. A nyní se tento sen může stát skutečností i pro vás...

Díky gelu BRIX3000® a jeho magického enzymu z papáji.


Drahé děti, drazí rodiče, milí pacienti a milí kolegové!

Mé jméno je Dr. Bezbolestný a všechno je to pravda. Jednou za čas se objeví nový a revoluční vynález, který zlepší náš život nebo způsob jakým pracujeme a změní naše celkové myšlení.

Bezbolestné ošetření, více přirozenější zákroky, prevence a zachování zubů jsou stále více populární ve všech lékařských oborech.

Nyní mohou všichni zubní specialisté používat BRIX3000® a novou biomechanickou metodu k odstranění zubního kazu bez vrtání a anestezie.

Už jste na BRIX3000® zvědaví?