NÁZORY LÉKAŘŮ, KTEŘÍ POUŽÍVAJÍ BRIX 3000® 

Přehled ordinací které používají gel BRIX 3000® 

MDDr. Magdaléna Kohoutková, Šternber

"Původně jsem si Brix objednala především pro dětské pacienty. Dnes ale používám i na pacienty dospělé. Pěkně se po aplikaci Brixu kariézní dentin rozpustí a jde bez námahy odstranit. U dětí to 2 minutové čekání problém není, dají se zabavit, takže bez problémů. U dospělých pacientů zase kvituji, že je jich mnoho bázlivých a bojí se anestezie. Pokud použiji Brix, anestezii použít nemusím, takže BRIX®3000 mohu jen doporučit."


MDDr. Michaela Lenochová, Oslavany

"Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet Brix. Práce s ním je velmi jednoduchá a příjemná. Velmi se mi osvědčil u bojácných pacientů, ať už dětí nebo dospělých, kdy možnost ošetření zubního kazu bez vrtačky je nejlepší možnost, jak předejít traumatickému zážitku na zubním křesle. Jeho velkou výhodu vidím i v dnešní době, kdy je produkce aerosolu v zubní ordinaci velký problém z důvodu možné infekce."

N.P., Svatobořice-Mistřín

S preparátem BRIX3000® jsem velmi spokojená. Po aplikaci se kariézní dentin jednoduše odloupne. Pro dětské pacienty ideální. 


MUDr. Blanka Molčíková, Slavkov u Brna 

"Používám Brix u dětí i dospělých podle situace a osvědčil se mi. Po 2 minutách exkavuji změklý dentin. Caries detectorem si to kontroluji a jsem spokojená. Spíš se to stále učím... U děti kolikrát nevrtám."